Merhaba!

ŞEHRİN TAKIMI Orduspor

Yıllardır Orduspor’un sosyal medyasını yönetiyoruz. Hem destekliyoruz hem çalışıyoruz. Sırada Orduspor TV var. 🙂

ŞEHRİN TAKIMI

Merhaba!

Orduspor 1967 AŞ.

Orduspor 1967 AŞ.’nin işlerini yaparken Efsane Ordusporumuzu çok özlüyoruz.

Ruh Önemli

Merhaba!

BB Classic Parts ve onun muhteşem sahibi Baki Sevinçhan

BB Classic Parts ile 2023’te tanıştık, e-ticaret ve sosyal medyasıyla birlikteyiz.

BB Classic Parts

Merhaba!

Ve KARŞIMIZDA Tosthane

Tosthane’nin sosyal medya yönetimi, reklam analizleri ve yönetimi, kurumsal kimlik ve pr çalışmalarını Ocak 2021’den bu yana yapmanın lezzetli keyfini yaşıyoruz.

Tosthane Ordu

Merhaba!

Sonumuz Karavan

Karadeniz’de kiralık karavan konusunda hizmet veren Karavan Ordusu başta Ordu olmak üzere çevre illerin karavan ihtiyacını karşılıyor. Bizler de firmanın ilk gününden bu yana yanında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Biraz da geziyoruz 🙂

Karavan Ordusu

Merhaba!

Bodrum KahvaltIsI

Bodrum’dan Yalıkavak’a giderken Dağbelen Köyü’ünde doğal köy kahvaltısını Bodrum’da Kozalak’tan daha güzel yapan bir yere rastlamadık. Sosyal medyası, web sayfası ve her şeyi bizde. Biz de sürekli oradayız.

Bodrum’dan YalIkavak’a

Merhaba!

Mesudiye Belediyesi

Mesudiye Belediyesi’ne ait Keyfalan Doğa Otel’in web sayfası, tanıtım çekimleri, araç giydirme tasarımları konusunda çalışmalar gerçekleştirdik. Mutluyuz 🙂

Mesudiye

Merhaba!

Temizlik mi? Motek

Biz çok şaşırmıştık, siz de şaşıracaksınız. Motek, Bodrum’da ne yapabilir derken, neler neler yaptığına şahit olduk. Biz çok sevdik, sosyal medyası da fena değil 😉

Ege’de Hayat

Merhaba!

%100 Giresun

Topur, 2021 yılında kurulan bir marka. Hayatımızda yediğimiz en güzel fındık ezmesi Topur’a ait. Kurumsal kimliğinden, sosyal medyasına, web sayfasından baskı işlerine kadar her şeyiyle birlikteyiz.

Topur

Merhaba!

FarklI, Alternatifsiz ARN

ARN Yapı ile Amasya’da başlayan yolculuğumuz Bursa’ya kadar uzandı. Yaptıkları projeleri keyifle takip ediyoruz. Sunum ve çalışmalarında proje desteği sunuyoruz.

ARN YAPI

Merhaba!

YIl bilmam kaç? HacIZade

Ordu’nun kalbi Fidangör’de, yıllara meydan okuyan lezzetiyle HacıZade’nin mükemmel tatlarını sizlere tanıtıyoruz. Sosyal medyasından, kurumsal kimliğine, her şeyiyle HacıZade ile birlikteyiz.

HacIZade Ordu

Merhaba!

GİZLİ GÜÇ Sodsan

Sodsan, Türkiye’nin otomotiv sektörünün adeta gizli gücü. Üretimi, ihracatı ve istihdam gücüyle Türkiye ekonmisine büyük katkıları olan bir marka. Sodsan’ın süreç içi yazılımları, web sayfası ve marka yönetimi konusunda çalışmaları birlikte gerçekleştiriyoruz. Ordu’dan Bursa’ya uzanan yolculuklarımızın başında Sodsan geliyor.

SODSAN Bursa

Merhaba!

RAKI BALIK Yakamoz

Daha önce Bozcaada’ya hiç gitmediyseniz, ilk gittiğinizde kendinize şunu söylüyorsunuz; “Keşke gelmeseydim, şimdi geri nasıl döneceğim?” Yakamoz, Bozcaada’nın Balık Restaurant’ı. Dış çekimleri, web sayfası, Google Ads, SEO konularını yapıyoruz ve sosyal medya yönetiminde destek sunuyoruz.

Yakamoz Bozcaada

Merhaba!

SEVİMLİ SEYAHAT REHBERİ GEZİOGO

Türkiye’nin en sevimli seyahat platformu Geziogo, gelişmiş seyahat altyapısıyla tanıtım, Google Ads ve içerik yönetiminde we love böö’de. 😉

Geziogo

Merhaba!

BEÜ’ye AdanmIŞ Tosthane

Zonguldak’ta Bülent Ecevit Üniversitesi çevresinde açılan Tosthane, şehrin alternatifi değil, direkt önde geleni. Tosthane’nin mimari çizimi, iç ve dış reklam çalışmaları, servis ürünlerini ve sosyal desteğini gerçekleştiriyoruz.

Tosthane Zonguldak

Merhaba!

O Emlak OFİSİ

Ordu’nun Yeni Nesil Dijital Emlak Ofisi olarak hizmet verecek proje ile Ordu’nun en prestijli emlak ofislerini tek çatı altında toplandı. Sıradanlaşmışın dışında bir projede yer almak çok güzel.

Dijital Emlak OFİSİ